Maori

| Tau Wae: | 68683-225 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 675+ | $3.1099 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 1000V |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Raupapa | Dubox™ |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 50 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.276" (7.00mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.115" (2.92mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | 68683 |
| Nga tono | Automotive, General Purpose, Industrial, Telecommunications |




CONN RCPT 56POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 54POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 58POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 34POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 60POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 34POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 68POS 0.1 GOLD PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
68683-225Amphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|