Maori

| Tau Wae: | 87903-148HLF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | BERGSTIK® II |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.963" (24.46mm) |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 48 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | - |
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.337" (8.56mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.526" (13.36mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold or Gold, GXT™ |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 87903 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 58POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 54POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 66POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 62POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 42POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 52POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 44POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
87903-148HLFAmphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|