Maori
| Tau Wae: | 94674-114LF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Press-Fit, Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | BERGSTIK® II |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Bag |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.505' (12.83mm) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 130°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | - |
| Teitei Whakanoho | 0.100' (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.185' (4.70mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.230' (5.84mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 94674 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 2POS
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
94674-104LF
946711 NA
CONN HEADER VERT 2POS
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 2POS
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
94674-114LFAmphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|