Maori

| Tau Wae: | 98416-S06-16ULF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 16POS 2MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2232+ | $0.6929 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 200V (AC/DC) |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | Minitek® |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 16 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Thermoplastic |
| Teitei Whakanoho | 0.220' (5.60mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Cream |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Keying Slot |
| Pato Tere | Latch Holder |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2A (AC/DC) |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.098' (2.50mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.157' (4.00mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 78.7µin (2.00µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold, GXT™ |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 98416 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER STRT
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER R/A 6POS 2MM
CONN HEADER R/A 6POS 2MM
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER R/A 12POS 2MM
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER VERT 4POS 2MM
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER VERT 44POS 2MM
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
CONN
MONITOR
CONN SHROUDED HDR TMT
CONN HEADER R/A 8POS 2MM
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
98416-S06-16ULFAmphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|