Maori

| Tau Wae: | HLW28S-6C7LF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN CIC VERT 28POS 1MM PCB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 100V |
| Whakamutunga | Kinked Pin |
| Raupapa | HLW-S |
| Pana | 0.039' (1.00mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -55°C ~ 85°C |
| Tau o nga Tauranga | 28 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Nga Takahanga Tae | 5 |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Ko te Kati Ara | - |
| Te Poari Whare | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Tae Housing | Black |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei i runga i te Poari | 0.232' (5.90mm) |
| Flat Flex Type | CIC |
| Ngā āhuatanga | - |
| FFC, FCB Mate | 0.30mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1A |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Momo Hononga / Hoahoa | Contacts, Vertical - 1 Sided |
| Tae Whakamutunga | Tapered |
| Tau hua hua | HLW28S |
| Tuhinga Kairangi | - |
| Tae Whakatika | - |




CONN CIC TOP 27POS 1MM R/A
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM R/A
CONN CIC TOP 30POS 1MM R/A
CONN FFC FPC TOP 27POS 1MM R/A
CONN FFC FPC TOP 28POS 1MM R/A
CONN FFC FPC TOP 29POS 1MM R/A
CONN CIC TOP 29POS 1MM R/A
CONN CIC VERT 29POS 1MM PCB
CONN FFC FPC TOP 30POS 1MM R/A
CONN CIC VERT 26POS 1MM PCB
CONN FFC FPC VERT 29POS 1MM PCB
CONN FFC FPC VERT 28POS 1MM PCB
CONN CIC TOP 26POS 1MM R/A
CONN FFC FPC VERT 26POS 1MM PCB
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM PCB
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM PCB
CONN CIC TOP 28POS 1MM R/A
CONN FFC FPC VERT 27POS 1MM PCB
CONN CIC VERT 27POS 1MM PCB
HLW3070 HLW
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
HLW28S-6C7LFAmphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|