Maori

| Tau Wae: | HM1F53TBP000H6 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT HI SPEED 120P EDGE MT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 1000V |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Metral® T |
| Pana | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 85°C |
| Tau o nga Rarangi | 5 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 120 |
| Tau o nga Tīwae | - |
| Momo Tae | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Ngā āhuatanga | Board Guide, Spacer |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Tahora Whakapā, Tikanga | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 29.5µin (0.75µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Whakamahi Hononga | - |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Kāhua Hononga | High Speed |
| Tae | Natural |
| Tau hua hua | HM1F53 |




CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN RCPT HI SPEED 120P EDGE MT
CONN HEADER BLADE PWR 8P EDGE MT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN HEADER BLADE PWR 8P EDGE MT
CONN RCPT HI SPEED 240P EDGE MT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
DAITO DIP
CONN RCPT HI SPEED 120P EDGE MT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN RCPT HI SPEED 120P EDGE MT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
CONN RCPT 240POS EDGE MNT
METRAL RCT RA PF 5X24
CONN RCPT HI SPEED 240P EDGE MT
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
METRAL RCT RA PF 5X24
CONN RCPT HI SPEED 240P EDGE MT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
HM1F53TBP000H6Amphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|