Maori
| Tau Wae: | MAX17116EVKIT# |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Tuhinga o mua: | KIT EVAL FOR MAX17116 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $70.6183 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa | 4.6V, -1.5V ~ -5.4V |
| Momotuhi - Whakauru | 2.3V ~ 4.2V |
| Whakamahia IC / Wahanga | MAX17116 |
| Tuhinga kua Whakaratohia | Board(s) |
| Raupapa | - |
| Topology Whakahaere | Boost, Inverting |
| Pūhera | Box |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā Hua me te Momo | 2, Non-Isolated |
| Te Tumuaki Matua | Special Purpose DC/DC, Active Matrix OLED |
| Rautanga - Whakawhiti | 1.4MHz |
| Nama - Whakaputa | 250mA, 250mA |
| Poari Poari | Fully Populated |
| Tau hua hua | MAX171 |




IC CONV DC-DC DUAL AMOLED 12UTDF
INTEGRATED CIRCUIT
IC REG INTERNAL BOOST 32TQFN
IC REG CONV PWR SUP 2OUT 24TQFN
KIT EVAL FOR MAX17115
EVALUATION KIT MAX17116Q
IC REG INTERNAL BOOST 32TQFN
IC REG CONV PWR SUP 2OUT 24TQFN
MAXIM QFN28
INTEGRATED CIRCUIT
IC INTEGRATED CIRCUIT
IC REG INTERNAL SW BOOST 32TQFN
IC DVR SCAN 10-CH W/GPM 28TQFN
EVAL KIT FOR MAX17117
KIT EVAL FOR MAX17114
MAXIM QFN
IC BOOST REG W/SCAN DVR 32-TQFN
INTEGRATED CIRCUIT
IC SCAN DVR 10CH W/GPM 28-TQFN
IC REG CONV PWR SUP 2OUT 12UTDFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
MAX17116EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|