Broadcom Limited HLMP-CM12-Y20DD
Tau Wae: HLMP-CM12-Y20DD
Kaihanga / Waitohu: Avago Technologies (Broadcom)
Tuhinga o mua: LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Ngā Rauemi:
1.HLMP-CM12-Y20DD.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Waimotu - Tae 516nm
    Waimurere - Mana 525nm
    Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V
    Tirohia te Angle 15°
    Pūrere Pūrere Whakarato T-1 3/4
    Rahi / Rahi -
    Raupapa -
    Paa / Case Radial
    Pūhera Tape & Box (TB)
    Momo Tae Through Hole
    Te Whakatauranga a Millicandela 18150mcd
    Huanga hua Uara huanga
    Whakaaetanga Maama Clear
    Aratau Lens Round with Domed Top
    Rahi Lens 5mm, T-1 3/4
    Tae Tae Colorless
    Teitei (Max) 11.05mm
    Ngā āhuatanga -
    Tono - Whakamātau 20mA