Maori

| Tau Wae: | HLMP-CW46-PS0DD |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Tuhinga o mua: | LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Waimotu - Tae | - |
| Waimurere - Mana | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Tirohia te Angle | 50° |
| Pūrere Pūrere Whakarato | T-1 3/4 |
| Rahi / Rahi | - |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | Radial |
| Pūhera | Tape & Box (TB) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Whakatauranga a Millicandela | 1690mcd |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Maama | Diffused |
| Aratau Lens | Round with Domed Top |
| Rahi Lens | 5mm, T-1 3/4 |
| Tae Tae | White |
| Teitei (Max) | 8.91mm |
| Ngā āhuatanga | - |
| Tono - Whakamātau | 20mA |
| Whirihoranga | Standard |
| Tae | White |
| Tau hua hua | HLMP-CW46 |




LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
HLMP-CW46-PS0DDBroadcom Limited |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|