Maori

| Tau Wae: | 5MTP 500 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bel |
| Tuhinga o mua: | FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250V |
| Paeke Paerewa | 500 |
| Rahi / Rahi | 0.217" Dia x 0.827" L (5.50mm x 21.00mm) |
| Raupapa | 5MTP |
| Wā Whakautu | Medium |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Ētahi Ingoa | 0652-0500-33 0652-0500-33-ND 0652050033 5MTP 500-ND 5MTP500 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te whakarewa I²t | 0.88 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Momo Momo | Cartridge, Glass |
| DC Resistance | 0.628 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 500mA |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Whakaaetanga | CE, CSA, cULus |
| 5MTP 500 Taipitopito PDF [English] | 5MTP 500 PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 375MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 375MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
5MTP 500Bel |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|