Maori

| Tau Wae: | S558-5999-A2-F |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bel |
| Tuhinga o mua: | PULSE XFMR 1CT:1.41CT 1CT:1CT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1.41CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T |
| Paeke Paerewa | 700 |
| Rahi / Rahi | 0.790" L x 0.560" W (20.07mm x 14.22mm) |
| Raupapa | - |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Ētahi Ingoa | S5585999A2-F |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Inangarangi | 350µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.094" (2.39mm) |
| Time Energy (E.T.) | - |




PULSE XFMR 1CT:1.23CT 1CT:1CT
MODULE XFRMR
PULSE XFMR 1CT:1.41CT 1CT:1CT
MODULE XFRMR LAN GIGABIT 24P SMD
PULSE XFMR 1CT:1CT TX 1:1 RX
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
XFRMR MOD LAN GIGABIT EXTEMP 24P
MODULE XFRMR LAN GIGABIT 24P SMD
S558-5999-79 BEL
XFRMR MODULE LAN 10/100BT DUAL
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
S558-5999-95 BLE
XFRMR MOD LAN GIGABIT EXTEMP 24P
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
XFRMR MODULE LAN 10/100BT SMD
S558-5999-A3 BEL
XFRMR MODULE LAN 10/100BT DUAL
XFRMR MODULE LAN 10/100BT SMD
PULSE XFMR 1CT:1.23CT 1CT:1CT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
S558-5999-A2-FBel |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|