Maori
| Tau Wae: | SC85AAA |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bourns, Inc. |
| Tuhinga o mua: | TCO 28VDC 25A 85C (185F) SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.4923 |
| 10+ | $1.2451 |
| 30+ | $1.11 |
| 100+ | $0.9561 |
| 500+ | $0.798 |
| 1000+ | $0.7664 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 |
| Momo | Breaker |
| Raupapa | SC |
| Tautuhi Tae | 40°C (104°F) |
| Te Tae Mahi Mahinga | 85°C (185°F) |
| Paa / Case | Nonstandard SMD |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Te Taunga Tema Teitei | - |
| Te pupuri i te Tema | 25°C (77°F) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 25 A |
| Tau hua hua | SC85A |
| Tari Whakaaetanga | cUL, TUV, UL |




SC8620 SPREADT
SC8562 SL
SILAN QFP48
TCO 28VDC 25A 85C (185F) SMD
SOFTWARE & OPTICAL CABLE
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-520V
MOT PDIP
MOT DIP
IC MCU
MOT DIP
SC SOP
SC8548HEPXAVHB FREESCA
SILAN TQFP176
SC8560 Original
SC855TZQ50D4 FREESCALE
IC MCU
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/03/30
2025/01/23
2024/06/19
2025/08/13
SC85AAABourns Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|