Maori
| Tau Wae: | SRR4528A-5R6Y |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bourns, Inc. |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 5.6UH 2.39A 47MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9163 |
| 10+ | $0.7978 |
| 25+ | $0.7412 |
| 50+ | $0.6269 |
| 100+ | $0.5699 |
| 250+ | $0.5358 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | - |
| Te manawanui | ±30% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | SRR4528A |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard, Corner Terminals |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 5.6 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 50MHz |
| Ngā āhuatanga | - |
| DC Resistance (DCR) | 47mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.39 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 1.49A |
| Tau hua hua | SRR4528A |




FIXED IND 7.4UH 2.16A 63MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 2.25A 58MOHM SMD
FIXED IND 82UH 590MA 552MOHM SMD
FIXED IND 18UH 1.4A 280 MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 2.8A 37MOHM SMD
FIXED IND 1UH 5.1A 25 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 700MA 452MOHM SMD
FIXED IND 8.2UH 2.12A 70MOHM SMD
FIXED IND 390UH 280MA 2.38OHM SM
FIXED IND 33UH 950MA 239MOHM SMD
BOURNS SMD
FIXED IND 47UH 860MA 300MOHM SMD
FIXED IND 39UH 900MA 272MOHM SMD
FIXED IND 12UH 1.6A 170 MOHM SMD
FIXED IND 330UH 320MA 2.16OHM SM
FIXED IND 56UH 810MA 348MOHM SMD
FIXED IND 15UH 1.5A 220 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 2.63A 40MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.93A 35MOHM SMD
FIXED IND 10UH 1.8A 140 MOHM SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
SRR4528A-5R6YBourns Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|