Maori
| Tau Wae: | VM800P35A-BK |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bridgetek |
| Tuhinga o mua: | MOD DEV FT800 3.5" LCD BZL BLACK |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te tiro i te rohe | 82.90mm W x 70.30mm H |
| Papamahi | Resistive |
| Raupapa | VM800P |
| Pūhera | Box |
| Atanga | USB |
| Tae Peera | Red, Green, Blue (RGB) |
| Rahi Rawa | - |
| Pihanga Pihanga | 320 x 240 (QVGA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Poutoro Poto | - |
| Momo Whakaatu | TFT - Color |
| Whakaatu Aratau | Transmissive |
| Rahi Mata Mataara | 3.5" (88.90mm) |
| Momo Kaiwhakahaere | FT800 |
| Tau hua hua | VM800P35 |
| Maama | LED - White |
| Tae Papamuri | - |




BOARD EVAL FT800 WITH 5.0 LCD
BOARD EVAL FT800 WITH 3.5 LCD
MOD DEV FT800 4.3" LCD BZL BLACK
BOARD EVAL FT800 5.0 LCD PRL BZL
BOARD EVAL FT800 5.0 LCD PRL BZL
BOARD EVAL FT800 WITHOUT 3.5 LCD
BOARD EVAL FT800 WITHOUT 4.3 LCD
MOD DEV FT800 5.0" LCD BZL BLACK
MOD DEV FT800 5.0" LCD BZL BLACK
MOD DEV FT800 3.5" LCD BZL PEARL
MOD DEV FT800 4.3" LCD BZL PEARL
MOD DEV FT800 5.0" LCD BZL PEARL
MOD DEV FT800 5.0" LCD BZL PEARL
BOARD EVAL FT800 WITH 4.3 LCD
MOD DEV FT800 3.5" LCD BZL BLACK
BOARD EVAL FT800 WITH 4.3 LCD
MOD DEV FT800 4.3" LCD BZL PEARL
BOARD EVAL FT800 WITH 5.0 LCD
MOD DEV FT800 3.5" LCD BZL PEARL
MOD DEV FT800 4.3" LCD BZL BLACK
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
VM800P35A-BKBridgetek Pte Ltd. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|