Maori
| Tau Wae: | CGS413U075V5L |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Tuhinga o mua: | CAP ALUM 41000UF 75V SCREW |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 42+ | $94.8744 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 75 V |
| Te manawanui | -10%, +75% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 2.000" Dia (50.80mm) |
| Raupapa | CGS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14.6 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 18.98 A @ 10 kHz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Paa / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Life @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | 5.625" (142.88mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 11mOhm @ 120Hz |
| Te kaha | 41000 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| CGS413U075V5L Taipitopito PDF [English] | CGS413U075V5L PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 4100UF 50V SCREW
CGS410V NSC
CAP ALUM 4200UF 250V SCREW
CAP ALUM 41000UF 50V SCREW
CAP ALUM 4200UF 40V SCREW
CAP ALUM 40000UF 40V SCREW
CAP ALUM 4100UF 300V SCREW
CAP ALUM 400000UF 25V SCREW
CAP ALUM 4300UF 400V SCREW
CAP ALUM 4200UF 75V SCREW
CAP ALUM 430UF 300V SCREW
CAP ALUM 4300UF 200V SCREW
CAP ALUM 41000UF 25V SCREW
CAP ALUM 4200UF 350V SCREW
CAP ALUM 410000UF 10V SCREW
CAP ALUM 4200UF 400V SCREW
CAP ALUM 4100UF 250V SCREW
CAP ALUM 4100UF 300V SCREW
CAP ALUM 4300UF 50V SCREW
CAP ALUM 4100UF 250V SCREW
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
CGS413U075V5LCornell Dubilier Electronics (CDE) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|