CGS413U075V5L Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CGS413U075V5L
Tau Wae: CGS413U075V5L
Kaihanga / Waitohu: CDE (Cornell Dubilier Electronics)
Tuhinga o mua: CAP ALUM 41000UF 75V SCREW
Ngā Rauemi:
1.CGS413U075V5L.pdf ···
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 75 V
    Te manawanui -10%, +75%
    Te Rahi Whenua Whenua -
    Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
    Raupapa CGS
    Ripple Current @ Low Frequency 14.6 A @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 18.98 A @ 10 kHz
    Ratonga -
    Ko te poari Polar
    Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Momo Tae Chassis Mount
    Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) 5.625" (142.88mm)
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11mOhm @ 120Hz
    Te kaha 41000 µF