Maori
| Tau Wae: | PS2565-1-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | AC, DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2565-1-A Taipitopito PDF [English] | PS2565-1-A PDF - EN.pdf |




PS2565-1-A
CEL (California Eastern Laboratories)
Ko te PS2565-1-A he kaiwhakakato whaimana-maha, he teitei te mana Ōhanga, he tetahi kanohi anake, kei roto he hua phototransistor.
Te mana o te urutau tāngata-ā-rangi: 5000Vrms; Te wa tūpato me te heke tere: 3µs, 5µs; Rēhita mahana mahi: -55°C ki te 100°C; Ko ngā pou o te hānga: 4-DIP.
Whakaritea te whakakakahu hiko i waenga i te urunga me te putanga; Tere te huri takahanga mō te tuku tohu tika; E taea te mahi i ngā ahuatanga taiao maha.
Momo pēke: Rīhi; Rahi pēke: 4-DIP (0.300
Ko te PS2565-1-A he hua whai mana, kāore he mōhiotia kua mutu, kua kapi rānei. Mēnā he hiahia pēnei, tukuna koa ki tā mātou rōpū hoko i runga i te paetukutuku Y-IC.
Whakakaha i te wehe hiko i ngā punaha whakahaere ahumahi; Tukunga tohu wehe ana i ngā pūngao; Whakakaha i te wehe hiko i ngā taputapu rongoā.
Ko te pēke whai hua rawa mō te PS2565-1-A kei te wātea ki runga i te paetukutuku Y-IC. E taunaki ana kia tikiake i te datasheet mō ngā pārongo hangarau taipitopito.
Whakaarohia kia kake i ngā taunakitanga i runga i te paetukutuku Y-IC. Tikina tētahi utu, ako tahi, rānei whai wāhi ki tā mātou mōkihi motuhake mō te wā here now.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC DIP-4
NEC DIP
NEC DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8DIP
PS2565 RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
NEC DIP-4
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8DIP
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
PS2565-1-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|