Maori
| Tau Wae: | PS2701-1Y-F3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.744 |
| 200+ | $0.2973 |
| 500+ | $0.2874 |
| 1000+ | $0.2819 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 40V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 300% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 80mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| PS2701-1Y-F3-A Taipitopito PDF [English] | PS2701-1Y-F3-A PDF - EN.pdf |




PS2701-1Y-F3-A
Ko te Y-IC he tohatoha kounga o nga hua waitohu CEL, e tuku ana ki nga kiritaki ki nga hua me nga ratonga pai rawa i runga i te kounga.
Ko te PS2701-1Y-F3-A he kaiwhakawhitiwhiti taputapu opto-ao-āwhina mō te 1-ara, he putanga photovoltaic. He ururua o te raupapa NEPOC tēnei hua.
– 1 ara
– Utu wehenga 3750V rms
– 50% ki te 300% te tōhatoha hiko i te 5mA
– Te wā whakawhiwhi me te wā mutu rēhita 3μs me 5μs
– Input DC, putanga transistor
– Max te pehanga putanga 40V, Max te hiko putanga 80mA mō te kotahi ara
– Utu pūmanawa whakamua 1.1V, Max te hiko whakamua 50mA
– Max te pehanga saturation kohi 300mV
– Te pāmahana mahi -55°C ki te 100°C
– He papanga taiao, 4-SMD he poraka whekau manu rīngi hāngū
– Te pehanga wehenga tiketike mō ngā whakamahinga haumaru
– Rere whakamahi i te whānuitanga o te ōrau whakawhitinga hiko mō te hanga haumi rawe
– Wae nuihie whitinga tere mō te whakawhiti raraunga tere
– Whakaritenga nui o ngā kōwhiringa urunga me te putanga mō ngā hiahia rerekē o ngā ripa hiko
– He iti te rahi o te pouaka taiao, ka whakaora te wāhi o te paewhiri
Ka tukuna te PS2701-1Y-F3-A i roto i tētahi pouaka 4-SMD, he poraka whekau manu rīngi hāngū.
Kua pau te wa roa mō te PS2701-1Y-F3-A i runga anake i te Digi-Key. Me whakapā ki tā mātou rōpū hoko mā te paetukutuku mō ngā mōhionga mō ngā tauira rite rānei, rerekē hoki.
– Ngā pūnaha otomātu me te whakahaere ahumahi
– Nga pūkaha hiko me ngā miihini motuhake
– Nga taputapu whakawhitinga kōrero
– Ngā taputapu rongoā
– Ngā taputapu taputapu kaihoko
Kei runga i tā mātou paetukutuku te ripa raraunga hou mō te PS2701-1Y-F3-A. E akiakitia ana ngā kiritaki ki te tango i tēnei mō ngā taipitopito taipitopito.
Ko te tūtohutanga ki ngā kiritaki, rapu utu i tō tihi ā-ipurangi. Taki atu ki te tiki utu mō te PS2701-1Y-F3-A, ā, tirohia hoki ō mātou hua CEL kē atu mō te rongoā pai rawa.
NEC SOP
RENESAS SOP4
PS2701-4 NEC
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2701-1A Renesas
PS2701-1P NEC
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2701-2 NEC
PS2701-1Y Renesas
PS2701-1F3-A NEC
PS27011E3 NEC
PS2701A-1 NEC
NEC SOP4
NEC SOP4
NEC SOP4
PS2701-1L RENESAS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
PS2701-1Y-F3-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|