Maori
| Tau Wae: | PS2701A-1-F4-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 70V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 5µs, 7µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 300% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 30mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 30 mA |
| PS2701A-1-F4-A Taipitopito PDF [English] | PS2701A-1-F4-A PDF - EN.pdf |




PS2701A-1-F4-A
Ko te Y-IC he tohatoha kounga o te momo kaihanga cel, e whakarato ana ki ngā kiritaki i ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te PS2701A-1-F4-A he kaiwhakawhiwhi whakaahua whai kohinga haukura kotahi, he puna torotoro photvoltaic. E whakaiti ana ana tohu tohu tukatuka teitei, he whānuitanga paerewa āhua mahana, me te pēke iti surface mount.
Kotahi te hongere
Te mana whakawehe 3750Vrms
Te toonga hiko 50% ki te 300%
Te wā piki/taki 5µs/7µs
Urunga DC, putanga pātoka transistor
Te mana o te putanga tae atu ki te 70V
Te rerenga o te putanga tae atu ki te 30mA
Te mana whakawehe teitei mō te haumaru
Whānuitanga pāmahana mō ngā tono maha
Pēke iti surface mount mō ngā hoahoa e iti ana te wāhi
Ko te PS2701A-1-F4-A e tae ana ki te pēke SOP (Small Outline Package) e whā pihi me ngā arataki ihu manu. Ko ngā rahinga pēke me ngā āhuatanga hiko / pāmahana e whakaaturia ana i roto i te pēke raraunga.
He raupapa whakamutunga te PS2701A-1-F4-A. E taunaki ana ki te kiritaki ki te whakapā atu ki tā mātou rōpū hokohoko mā te paetukutuku mō ngā pārongo mō ngā tauira ōrite, he mōkihi hoki ka taea te kī mā toru.
Mana whakahaere ahumahi
Tōpuapinga rongoā
Pouaka hiko
Outuma kōrerorero
Ko te pepa raraunga hou rawa mō te PS2701A-1-F4-A kei runga i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana ki ngā kiritaki kia tango i te pepa raraunga hei kākahu mō ngā tawhioratanga hangarau katoa.
E taunaki ana ki ngā kiritaki kia tiki i ngā utu mō te PS2701A-1-F4-A i runga i tā mātou paetukutuku. Whiwhi utu rānei mō tēnei tuku motuhake, kia mōhio hoki atu ki ngā pārongo anō.
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS/OCIC SOP
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
PS2701A-1-F4-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|