Maori
| Tau Wae: | 637P15933C2T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CTS Corporation |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.5046 |
| 200+ | $1.3569 |
| 500+ | $1.3092 |
| 1000+ | $1.286 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | 637 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 159.375 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 88mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.25875MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
637P15933C2TCTS-Frequency Controls |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|