Maori
| Tau Wae: | 653L5003I3T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CTS Corporation |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1000+ | $2.5999 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.197' L x 0.126' W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | 653 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVDS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 50 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 65mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
653L5003I3TCTS-Frequency Controls |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|