Maori
| Tau Wae: | 653P7423I2T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CTS Corporation |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.9948 |
| 200+ | $1.1591 |
| 500+ | $1.1192 |
| 1000+ | $1.0977 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.197' L x 0.126' W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | 653 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 74.25 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 88mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.1758MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
653P7423I2TCTS-Frequency Controls |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|