Maori

| Tau Wae: | CA08EW14S-6PBF80 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cannon (ITT Cannon) |
| Tuhinga o mua: | CONN PLUG MALE 6POS SILVER CRIMP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $55.8096 |
| 10+ | $41.8563 |
| 25+ | $32.8284 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 50V |
| Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | - |
| Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 14S-6 |
| Rauemi Hee | Aluminum Alloy |
| Kua oti te Rei | Olive Drab Cadmium |
| Raupapa | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Rauemi tuatahi | Metal |
| Pūhera | Bulk |
| Whakatakotoranga | N (Normal) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Tauranga | 6 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Tae Whakatu | - |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Ngā āhuatanga | Strain Relief |
| Pato Tere | Reverse Bayonet Lock |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 22A |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Silver |
| Momo Hononga | Plug, Male Pins |
| Tae | Olive Drab |
| Tau hua hua | CA08E |




CONN PLUG FMALE 5P SILV SLDR CUP
CONN PLUG FMALE 1P SILVER CRIMP
CONN PLUG MALE 3POS SILVER CRIMP
CIRCULAR
CONN PLUG MALE 5POS SILVER CRIMP
CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP
CONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMP
CONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CONN PLUG FMALE 2P SILVER CRIMP
CONN PLUG FMALE 5P SILVER CRIMP
CONN PLUG MALE 3POS SILVER CRIMP
CB 2C 2#12 SKT PLUG RTANG
CB 4C 4#12 SKT PLUG RTANG
CB 6C 6#16S PIN PLUG RTANG
CONN PLUG MALE 5P SILV SLDR CUP
CONN PLUG MALE 5POS SILVER CRIMP
CB 3C 3#12 SKT PLUG RTANG
CB 6C 6#16S SKT PLUG RTANG
CB 4C 4#12 SKT PLUG RTANG
CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
CA08EW14S-6PBF80ITT Cannon, LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|