Maori

| Tau Wae: | MDM-51SHC29K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cannon (ITT Cannon) |
| Tuhinga o mua: | MICRO 51C S 10" WHT JACKS |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9468 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamahi | - |
| Momo | D-Type, Micro-D |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Tauranga | 51 |
| Te roa | 0.833' (254.00mm, 10.00') |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | White, Individual |
| Tau hua hua | MDM-5 |
| Hononga Tuarua | Individual Wire Leads |
| Hononga Tuatahi | Receptacle, Female Sockets |




MICRO 51C S 20" WHT
MICRO 51C S 8" WHT JACKP NI
MICRO 51C S 8" WHT JACKS NI
MICRO 51C S 10" WHT FLOAT NI
MICRO 51C S 8" WHT JACKP
MICRO 51C S 20" WHT FLOAT
MICRO 51C S 8" WHT JACKS
MICRO 51C S 20" WHT JACKS
MICRO 51C S 10" WHT JACKS NI
MICRO 51C S 10" WHT FLOAT
MICRO 51C S 8" WHT JACKS NI
MICRO 51C S 10" WHT JACKP
MICRO 51C S 10" WHT JACKP NI
MICRO 51C S 20" WHT FLOAT NI
MICRO 51C S 10" WHT NI
MICRO 51C S 10" WHT
MICRO 51C S 10" WHT JACKS NI
MICRO 51C S 20" WHT NI
MICRO 51C S 10" WHT JACKS
MICRO 51C S 8" WHT JACKS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
MDM-51SHC29KITT Cannon, LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|