Maori
| Tau Wae: | SDF DF066S |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cantherm |
| Tuhinga o mua: | TCO 250VAC 10A 66C (151F) AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1100+ | $0.4018 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250 |
| Momo | Fuse |
| Raupapa | SDF |
| Tautuhi Tae | - |
| Te Tae Mahi Mahinga | 66°C (151°F) |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Te Taunga Tema Teitei | - |
| Te pupuri i te Tema | 42°C (108°F) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10 A |
| Tari Whakaaetanga | CCC, cUL, PSE, UL, VDE |
| SDF DF066S Taipitopito PDF [English] | SDF DF066S PDF - EN.pdf |




TCO 250VAC 10A 141C (286F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 170C (338F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 100C (212F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 119C (246F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 144C (291F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 104C (219F) AXIAL
TCO 10A 220C AXIAL
TCO 250VAC 10A 184C (363F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 77C (171F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 84C (183F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 72C (162F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 91C (196F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 128C (262F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 152C (306F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 110C (230F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 228C (442F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 98C (208F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 216C (421F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 240C (464F) AXIAL
TCO 250VAC 10A 192C (378F) AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2024/06/6
2025/01/22
2024/09/9
2024/12/30
SDF DF066SCantherm |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|