Maori

| Tau Wae: | CPPLC5L-A7BP-28.9767TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 28.9767MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 300+ | $2.3915 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.197' L x 0.126' W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.051' (1.30mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 28.9767 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 25mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS
OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM STBY
XTAL OSC XO 15.6200MHZ CMOS SMD
OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM STBY
XTAL OSC XO 34.4064MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 66.6660MHZ CMOS SMD
OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM EN/DS
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
PROG OSC 32.7680 MHZ
OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM STBY
OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM EN/DS
OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM STBY
OSCILLATOR 3.3V PROGRM 3.2X5
OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 120.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
CPPLC5L-A7BP-28.9767TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|