Maori

| Tau Wae: | CPPLC7-A7B6-20.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.3487 |
| 300+ | $2.533 |
| 600+ | $2.4483 |
| 900+ | $2.4074 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075' (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±100ppm |
| Rautanga | 20 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 45mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 120.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 49.1520MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 15.6200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 27.1200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 34.4064MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 6.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.63636MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 7.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 110.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 40.6800MHZ CMOS SMD
PROG OSC 32.7680 MHZ
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR 3.3V PROGRM 3.2X5
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
CPPLC7-A7B6-20.0TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|