Maori

| Tau Wae: | CPPLC7L-A7BR-18.432TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.3547 |
| 300+ | $2.5354 |
| 600+ | $2.4506 |
| 900+ | $2.4097 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075' (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 18.432 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 25mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 49.1520MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 40.9600MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 18.4300MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 52.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 2.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
CPPLC7L-A7BR-18.432TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|