Maori

| Tau Wae: | CPPLC7LT-A7BR-12.288TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.4053 |
| 300+ | $2.5556 |
| 600+ | $2.4701 |
| 900+ | $2.4289 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075' (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 12.288 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 25mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 16.9344MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 90.1050MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 31.45728MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 30.7200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 96.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 10.48576MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 16.8000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
CPPLC7LT-A7BR-12.288TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|