Maori

| Tau Wae: | CPPLC7LZ-BP-118.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 118.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.7589 |
| 300+ | $2.697 |
| 600+ | $2.6069 |
| 900+ | $2.5618 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075' (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 118 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 25mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 73.7500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 6.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 31.45728MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 16.9344MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 87.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 118.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 33.1780MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
CPPLC7LZ-BP-118.0TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|