Maori

| Tau Wae: | CPPLT7-A7BR-24.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 24.0000MHZ TTL SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.6222 |
| 300+ | $2.6425 |
| 600+ | $2.5541 |
| 900+ | $2.51 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | TTL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 24 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 45mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY
OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS
OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY
XTAL OSC XO 2.8000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 5V 50PPM EN/DS
OSC PROG TTL 3.3V 100PPM STBY
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM EN/DS
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM EN/DS
OSC PROG TTL 5V 50PPM EN/DS
XTAL OSC XO 3.2000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 5V 50PPM STBY SMD
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM STBY
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM STBY
OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS
OSC PROG TTL 5V 50PPM STBY SMD
OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS
OSC PROG TTL 3.3V 100PPM EN/DS
XTAL OSC XO 40.0000MHZ TTL SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
CPPLT7-A7BR-24.0TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|