Maori
| Tau Wae: | CPPT7-A7B6-24.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 24.0000MHZ TTL SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.3362 |
| 300+ | $2.528 |
| 600+ | $2.4435 |
| 900+ | $2.4027 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPP |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | TTL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±100ppm |
| Rautanga | 24 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 45mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 800.0000KHZ TTL TH
XTAL OSC XO 25.0000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM STBY TH
XTAL OSC XO 29.5000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 11.0592MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 3.6864MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 3.6864MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 640.0000KHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 33.3333MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 29.5000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 40.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 10.3448MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 19.6608MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 7.3728MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 5.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 100PPM EN/DS
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM EN/DS TH
XTAL OSC XO 150.0000MHZ TTL SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
CPPT7-A7B6-24.0TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|