Maori
| Tau Wae: | CPPT7L-BP-125.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 125.0000MHZ TTL SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.4611 |
| 300+ | $2.5779 |
| 600+ | $2.4917 |
| 900+ | $2.4501 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPP |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | TTL |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 125 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 25mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 5.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 49.7664MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM STBY
XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 30.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 2.0480MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 50PPM EN/DS
XTAL OSC XO 40.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 80.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 150.0000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 100PPM STBY
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
XTAL OSC XO 12.8000MHZ TTL SMD
OSC PROG TTL 3.3V 100PPM EN/DS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
CPPT7L-BP-125.0TSCardinal Components Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|