Maori
| Tau Wae: | CLL5250B TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Central Semiconductor |
| Tuhinga o mua: | DIODE ZENER 20V 500MW SOD80 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2500+ | $0.0587 |
| 5000+ | $0.0528 |
| 12500+ | $0.047 |
| 25000+ | $0.044 |
| 62500+ | $0.0391 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 20V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.25V @ 200mA |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-80 |
| Paeke Paerewa | 2,500 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 500mW |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ētahi Ingoa | CLL5250B TR PBFREE CLL5250B TR-ND CLL5250BTR |
| Tae Mahi | -65°C ~ 200°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae (Max) (Zzt) | 25 Ohms |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Zener Diode 20V 500mW ±5% Surface Mount SOD-80 |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100nA @ 15V |
| CLL5250B TR Taipitopito PDF [English] | CLL5250B TR PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
DIODE ZENER 17V 500MW SOD80
DIODE ZENER 17V 500MW SOD80
DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
DIODE ZENER 17V 500MW SOD80
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
CLL5248BTR CENTRAL
DIODE ZENER 33V 500MW SOD80
CLL5250BTR CENTRAL
DIODE ZENER 20V 500MW SOD80
DIODE ZENER 36V 500MW SOD80
CLL5252B TR CENTRAL
DIODE ZENER 33V 500MW SOD80
DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
DIODE ZENER 17V 500MW SOD80
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
CLL5250B TRCentral Semiconductor |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|