United Chemi-Con LXY63VB10RM5X11LL
Tau Wae: LXY63VB10RM5X11LL
Kaihanga / Waitohu: Chemi-Con
Tuhinga o mua: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: None
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 63 V
    Te manawanui ±20%
    Te Rahi Whenua Whenua -
    Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
    Raupapa LXY
    Ripple Current @ Low Frequency 41.2 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 103 mA @ 100 kHz
    Ratonga -
    Ko te poari Polar
    Paa / Case Radial, Can
    Pūhera Bulk
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -55°C ~ 105°C
    Momo Tae Through Hole
    Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
    Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
    Hapa 1.9 Ohms
    Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
    Te kaha 10 µF