Maori
| Tau Wae: | CS4360-KZZR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cirrus Logic |
| Tuhinga o mua: | IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 28TSSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūtake Toha Tae | Analog and Digital |
| Tuhinga o mua | 2.25V ~ 5.5V |
| Momo | DAC, Audio |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 200k |
| Whakaaetanga (Piti) | 24 b |
| Paa / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -10°C ~ 70°C |
| Te maha o nga pouaka | 6 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga Raraunga | I²S |
| Tau hua hua | CS4360 |
| CS4360-KZZR Taipitopito PDF [English] | CS4360-KZZR PDF - EN.pdf |




CS4360-KZZR
Ko Te Y-IC he kaihoko mātanga tuku rawa o ngā hua a Cirrus Logic Inc., e whakarato ana i ngā hua me ngā ratonga pai rawa mō ngā kiritaki.
Ko te CS4360-KZZR he taputapu mōrearea pūrere whiti oro-aitumahi-ā-pūāhua e ono ngā ara, he 24-poka, 200kSPS he tino taumata tākirirangi i ahu mai i Cirrus Logic Inc.
• Ono ngā ara • 24-poka taumata • 200kSPS te reiti tohutohu tauira • Ataata raraunga I2S • Pūngao mātao me ngā hiko-āhuarere 2.25V ki te 5.5V
• He taputapu DAC oro whaihua teitei • He iti te whakamahinga pūngao • He iti te rahinga āhua
• Pākete 28-TSSOP (0.173
Ko te CS4360-KZZR he hua pāhekeheke. He wātea pea ngā tauira rite, rapu mai ngā kōrero atu ki tō mātou roopu hoko mā runga ipurangi ki te mōhio tonu.
• Mahi oro kounga teitei • Ngā taputapu hiko kaihoko • Pumau oro ngaio
Kei tō mātou paetukutuku te pepa raraunga rangatira mō te CS4360-KZZR. E tūtohu ana mātou kia tikiake koe.
Ko te tono utu i tukuna ki tō mātou paetukutuku. Tiki utu ināianei kia mōhio koe ki tēnei tuku whāiti wā.
CS4360-KSR CS
IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 28TSSOP
IC DAC 24BIT V-OUT 28TSSOP
CIRRUS LOGIC TSSOP20
CS4360KZEP CS
IC DAC 24BIT V-OUT 28TSSOP
CS4362-K CIRRUS
IC DAC
CS4360-KSEP CIRRUS
IC DAC/AUDIO 24BIT 192K 20TSSOP
IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 28TSSOP
IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 28TSSOP
CS4360KZ CRYSTAL
CS4362 CIRRUS
CIRRUSLOGIC TSSOP-28
CS4361CZZ CIRRUSLOG
IC DAC/AUDIO 24BIT 192K 14SOIC
IC DAC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
CS4360-KZZRCirrus Logic Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|