CZRFR2V7B-HF Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Comchip Technology CZRFR2V7B-HF
Tau Wae: CZRFR2V7B-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Tuhinga o mua: DIODE ZENER 2.7V 200MW 1005
Ngā Rauemi:
1.CZRFR2V7B-HF.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev EOL 13/Aug/2021.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 2.7 V
    Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900 mV @ 10 mA
    Te manawanui ±3%
    Pūrere Pūrere Whakarato 1005/SOD-323F
    Raupapa -
    Mana - Max 200 mW
    Paa / Case 1005 (2512 Metric)
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Momo Tae Surface Mount
    Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms
    I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 75 µA @ 1 V