Maori
| Tau Wae: | CT6EP103 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Copal Electronics (Nidec Copal Electronics) |
| Tuhinga o mua: | TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9083 |
| 10+ | $0.7985 |
| 25+ | $0.7183 |
| 50+ | $0.6918 |
| 100+ | $0.6652 |
| 250+ | $0.6253 |
| 500+ | $0.5322 |
| 1000+ | $0.4923 |
| 5000+ | $0.4045 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±10% |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pins |
| Te Tae Tema | ±100ppm/°C |
| Paeke Paerewa | 50 |
| Rahi / Rahi | Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) |
| Raupapa | CT6 |
| Tuhinga Whakatika | Cermet |
| Tuhinga | 10 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | CT-6EP 10K OHM (103) CT-6EP103 |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 9 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment |
| Momo Whakatika | Top Adjustment |




TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/23
2025/02/16
2025/02/28
2025/01/13
CT6EP103Copal Electronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|