Maori
| Tau Wae: | JK3030AWT-00-0000-000A0BL235E |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cree |
| Tuhinga o mua: | CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 5000+ | $0.056 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Tirohia te Angle | 120° |
| Tuhinga o mua o te Whakanui | 18°C/W |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMD |
| Paeke Paerewa | 5,000 |
| Rahi / Rahi | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Raupapa | J |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Paa / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau | 134 lm/W |
| Teitei - Tae (Max) | 0.028" (0.72mm) |
| Putanga @ 85 ° C, Tono - Whakamātautau | - |
| Flux @ 25 ° C, Tono - Whakamātautau | 150 lm (Typ) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | LED Lighting J White, Warm 3500K 3.2V 350mA 120° 1212 (3030 Metric) |
| Tono - Whakamātau | 350mA |
| Anei - Max | 400mA |
| Tae | White, Warm |
| CRI (Tae Whakatika Tae) | 70 |
| CCT (K) | 3500K |




CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
JK Through Hole
JK Through Hole
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
JK DIP
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
CREE J SERIES JK3030 LIGHT EMITT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
JK3030AWT-00-0000-000A0BL235ECree |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|