Maori
| Tau Wae: | CY7C1518KV18-300BZI |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Tuhinga o mua: | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - |
| Tuhinga o mua | 1.7V ~ 1.9V |
| Hangarau | SRAM - Synchronous, DDR II |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 165-FBGA (13x15) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 165-LBGA |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Rangi | Volatile |
| Rahi Mahara | 72Mbit |
| Whakamatanga mahara | 4M x 18 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | SRAM |
| Whero Whero | 300 MHz |
| Tau hua hua | CY7C1518 |
| CY7C1518KV18-300BZI Taipitopito PDF [English] | CY7C1518KV18-300BZI PDF - EN.pdf |




IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
DDR SRAM, 4MX18, 0.45NS, CMOS, P
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
CY7C1518AV38-250BZC CY
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
CY7C1518KV18-300BZIInfineon Technologies |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|