CY7C1518KV18-300BZI Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Infineon Technologies CY7C1518KV18-300BZI
Tau Wae: CY7C1518KV18-300BZI
Kaihanga / Waitohu: Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
Tuhinga o mua: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Ngā Rauemi:
1.CY7C1518KV18-30.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdf
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi -
    Tuhinga o mua 1.7V ~ 1.9V
    Hangarau SRAM - Synchronous, DDR II
    Pūrere Pūrere Whakarato 165-FBGA (13x15)
    Raupapa -
    Paa / Case 165-LBGA
    Pūhera Tray
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
    Momo Tae Surface Mount
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Rangi Volatile
    Rahi Mahara 72Mbit
    Whakamatanga mahara 4M x 18
    Atanga Waehere Parallel
    Hōputu Pūmahara SRAM
    Whero Whero 300 MHz