Maori
| Tau Wae: | CY7C66113C-LTXCT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Tuhinga o mua: | IC MCU 8K USB HUB 4PORT 56VQFN |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 4V ~ 5.25V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 56-QFN (8x8) |
| Raupapa | - |
| Rahi RAM | 256 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | OTP (8kB) |
| Paa / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o I / O | 31 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | I²C, USB, HAPI |
| Te tukatuka Core | M8 |
| Pūnaha Mana | USB Hub |
| Tau hua hua | CY7C66113 |
| Nga tono | USB Hub/Microcontroller |
| CY7C66113C-LTXCT Taipitopito PDF [English] | CY7C66113C-LTXCT PDF - EN.pdf |




CY7C67200-48B CYPRESS
IC CONTROLLER USB 48FBGA
USB
IC CONTROLLER USB 48FBGA
CY7C67200-48BAI CYPRESS
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 56TSSOP
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 56TSSOP
39 I/O FULL SPEED USB PERIPH. +4
IC USB CTLR 48FBGA
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 56VQFN
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 56VQFN
CY7C67300-100AI CYP
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 56-SSOP
IC MCU 8K USB HUB 4PORT 56VQFN
CY7C66113-PVC CYPRESS
CY7C66113-PVCT CY
FULL-SPEED USB (12 MBPS) PERIPHE
IC MCU 8K USB HUB 4 PORT 48SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
CY7C66113C-LTXCTInfineon Technologies |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|