RCG04027K50JNED Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RCG04027K50JNED
Tau Wae: RCG04027K50JNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES SMD 7.5K OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi:
1.RCG04027K50JNED.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±5%
    Te Tae Tema ±200ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0402
    Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Raupapa RCG e3
    Tuhinga 7.5 kOhms
    Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
    Paa / Case 0402 (1005 Metric)
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)