RLR07C8063FSB14 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RLR07C8063FSB14
Tau Wae: RLR07C8063FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL
Ngā Rauemi:
1.RLR07C8063FSB14.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±100ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.090' Dia x 0.250' L (2.29mm x 6.35mm)
    Raupapa Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
    Tuhinga 806 kOhms
    Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -65°C ~ 150°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable
    Raatau Kore S (0.001%)