RN50C7150BRSL Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RN50C7150BRSL
Tau Wae: RN50C7150BRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
Ngā Rauemi:
1.RN50C7150BRSL.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.1%
    Te Tae Tema ±50ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.065' Dia x 0.150' L (1.65mm x 3.81mm)
    Raupapa Military, MIL-R-10509/8, RN50
    Tuhinga 715 Ohms
    Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -65°C ~ 175°C