Maori
| Tau Wae: | RN55E2552CBSL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Dale / Vishay |
| Tuhinga o mua: | RES 25.5K OHM 1/8W .25% AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $4.1631 |
| 200+ | $1.611 |
| 500+ | $1.5545 |
| 1000+ | $1.5269 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±0.25% |
| Te Tae Tema | ±25ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.090' Dia x 0.240' L (2.29mm x 6.10mm) |
| Raupapa | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Tuhinga | 25.5 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Film |
| Tau hua hua | RN55 |




RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 2.55K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 2.55K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 2.55K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .25% AXIAL
RES 2.55K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .25% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 25.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
RN55E2552CBSLVishay Dale |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|