Maori
| Tau Wae: | RN60D1742FB14 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Dale / Vishay |
| Tuhinga o mua: | RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9157 |
| 200+ | $0.3552 |
| 500+ | $0.3421 |
| 1000+ | $0.3363 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±100ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Raupapa | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Tuhinga | 17.4 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Film |
| Tau hua hua | RN60 |




RES 178 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 176K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thic
RES 174 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 174K OHM 1/4W 1% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
RN60D1742FB14Vishay Dale |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|