RN60D1742FB14 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RN60D1742FB14
Tau Wae: RN60D1742FB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi:
1.RN60D1742FB14.pdf ···
HTML Datasheet
CMF (Military RN/RL).pdf
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±100ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
    Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60
    Tuhinga 17.4 kOhms
    Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -65°C ~ 175°C