RNC55H4023FSR3665 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RNC55H4023FSR3665
Tau Wae: RNC55H4023FSR3665
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES 402K OHM 1% 1/8W AXIAL
Ngā Rauemi:
1.RNC55H4023FSR36.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±50ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
    Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
    Tuhinga 402 kOhms
    Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -65°C ~ 175°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable
    Raatau Kore S (0.001%)