Maori
| Tau Wae: | RS00540R00FS73 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Dale / Vishay |
| Tuhinga o mua: | RES 40 OHM 5W 1% WW AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.2177 |
| 200+ | $0.4709 |
| 500+ | $0.455 |
| 1000+ | $0.4464 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±20ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.312' Dia x 0.875' L (7.92mm x 22.23mm) |
| Raupapa | RS |
| Tuhinga | 40 Ohms |
| Mana (Watts) | 5W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 250°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Moisture Resistant |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Wirewound |




RES 47K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 47K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 47 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 40 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.0 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 470 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.9K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 4.7K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 470 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.0 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 4.0K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 400 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.3 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.9 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.9 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 4.7K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 400 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 3.3 OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 4.0K OHM 5W 1% WW AXIAL
RES 47 OHM 5W 1% WW AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
RS00540R00FS73Vishay Dale |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|