RWR89S68R0FPRSL Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale RWR89S68R0FPRSL
Tau Wae: RWR89S68R0FPRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Tuhinga o mua: RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi:
1.RWR89S68R0FPRSL.pdf ···
HTML Datasheet
RWR Series, Military.pdf
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±20ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm)
    Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
    Tuhinga 68 Ohms
    Mana (Watts) 3W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 250°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
    Raatau Kore P (0.1%)