Maori
| Tau Wae: | PDR5KF-13 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Diodes Incorporated |
| Tuhinga o mua: | DIODE GEN PURP 800V 5A POWERDI5 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 5 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 800 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | PowerDI™ 5 |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 500 ns |
| Paa / Case | PowerDI™ 5 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 10 µA @ 800 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 5A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | PDR5 |
| PDR5KF-13 Taipitopito PDF [English] | PDR5KF-13 PDF - EN.pdf |




PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 400V 3A POWERDI5
PROTOTYPE
PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
KATHREIN SSOP16
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 750V 5A POWERDI5
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PROTOTYPE
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PDR5K DIODES
DIODE GEN PURP 400V 5A POWERDI5
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
PDR5KF-13Diodes Incorporated |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|