Maori
| Tau Wae: | D472Z29Y5VL63J5R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Draloric/Vishay |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1442 |
| 200+ | $0.0575 |
| 500+ | $0.0556 |
| 1000+ | $0.0547 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 500V |
| Te manawanui | -20%, +80% |
| Te matotoru (Max) | - |
| Te Tae Tema | Y5V (F) |
| Rahi / Rahi | 0.295" Dia (7.50mm) |
| Raupapa | D |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | Radial, Disc |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -30°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Kāhua Ara | Formed Leads - Kinked |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 4700 pF |
| Nga tono | General Purpose |
| D472Z29Y5VL63J5R Taipitopito PDF [English] | D472Z29Y5VL63J5R PDF - EN.pdf |




CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 0.047UF 50V Z5V RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
CAP CER 0.047UF 50V Z5V RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
CAP CER 0.047UF 50V Z5V RADIAL
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
CAP CER 0.047UF 50V Z5V RADIAL
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
CAP CER 0.047UF 50V Z5V RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
D472Z29Y5VL63J5RVishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|