D472Z29Y5VL63J5R Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components D472Z29Y5VL63J5R
Tau Wae: D472Z29Y5VL63J5R
Kaihanga / Waitohu: Draloric/Vishay
Tuhinga o mua: CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL
Ngā Rauemi:
1.D472Z29Y5VL63J5.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
Withdrawal of D Series 01/Jul/2013.pdf
Nga korero taiao
Material Compliance.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 500V
    Te manawanui -20%, +80%
    Te matotoru (Max) -
    Te Tae Tema Y5V (F)
    Rahi / Rahi 0.295" Dia (7.50mm)
    Raupapa D
    Ratonga -
    Paa / Case Radial, Disc
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -30°C ~ 85°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Through Hole
    Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
    Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga -
    Raatau Kore -
    Te kaha 4700 pF